Circo Teatro niMú, Bilbao (ES)

JACUZZI

Komicko-poetický cirkus na lane pre všetkých

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a rodiny s deťmi

Záhrada Skautského domu sobota 11:00

Kúpiť vstupenky

Ponorne sa do veselo-romantického sveta charizmatickej klaunky niMú zo Španielska a zrelaxujte na vlnách jej show Jacuzzi! niMú nepovie ani slovko, ale vyrozpráva celý príbeh. Uvidíte bravúrnu cirkusovú ekvilibristiku s predmetmi i schopnosť vzdorovať gravitačnému zákonu akrobaciou na lane. Osvieženie, romantika i zábava pre celú rodinu. Žblnk!

Ekvilibristka, klaunka a tanečnica Xandra Gutiérezz zo Španielska začala svoje umelecké vzdelanie v cirkusovej prípravke El Circ Petit (Barcelona, 2010). V štúdiu pokračovala na Medzinárodnej cirkusovej a divadelnej škole CAU (Granada, 2011-2012). Počas posledných troch rokov bola aj členkou Estreyarte Collective v Granade, s ktorým sa zúčastňovala na rôznych javiskových experimentoch. V roku 2016 založila vlastnú spoločnosť niMú. Jej pouličné inscenácie robia radosť ľuďom na mnohých európskych festivaloch.

Viac na: https://www.cianimu.com

 

Foto: archív

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.