AND + hostia & BON BON trio (SK+CZ)

SKETCH UP

5. ročník úspešnej česko-slovenskej súťaže kabaretných skečov plný nových talentov! Moderuje herec Martin Toman. Parížske šansóny a svetové hity hrá trio Cmorejová, Humeňanská, Baarová.

Nominácia na Amplion Argentum
Len na AMPLIÓNE!
Program pre mladých a dospelých

Kocka sobota 16:00

Súťaž nových kabaretných výstupov jednotlivcov a umeleckých skupín v rôznych žánroch príbuzných kabaretu ako je stand up, slam poetry, divadlo, hudba, pohybové umenie či klaunské čísla.

Všetky skeče prepojí jedna téma – (ne)citlivosť, ktorú podajú zážitkovou a zábavnou formou rozmanití účinkujúci. Môžete sa tešiť na svojrázneho standapistu Viktora Kryukova z Ukrajiny, hudbou i humorom ostrieľaného Bandiho z Banskej Bystrice, či Divadlo Ľahostajňa z Bratislavy. O cenu festivalu už po druhýkrát zabojujú aj energické divadlo Falangír z Kostolišťa a mladé tvorivé zoskupenie TyMyJán z Bratislavy. Ekvilibristiku slova predvedie moderátor, herec Martin Toman. Jedinečnú atmosféru vytvorí šansónová kapela BON BON trio.

Všetko sa odohrá za účasti pozorného oka i ucha odbornej poroty v zložení Lumír Mati, Martina Garassyová a Dušan Krnáč. Víťaz získa okrem ceny AMPLION ARGENTUM aj opciu na uvedenie svojho samostatného kabaretného programu na 9. ročníku Festivalu AMPLIÓN 2024. Nenechajte si tento jedinečný program ujsť!

Viac na: https://www.facebook.com/festivalamplion

 

Foto: Michal Svítok / Kristína Mayerová