Ansámbel nepravidelného divadla, Banská Štiavnica (SK-CZ/HR-SK)

WELCOME TO STUPIDITY – sad street show

Malé hlúposti s veľkým dosahom!

Program pre mladých a dospelých

Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella, Štiavnické Bane piatok 11:00

Silný príbeh o (ne)pravých záchrancoch súčasného sveta. Nonverbálna hudobno-pohybová pouličná show nenapraviteľného Záchrancu a obyčajného Smetiara, ktorí sa rozhodli zachrániť svet. Zábavné situácie plné situačných gagov vás prevedú dynamickým príbehom od bezhlavého ohúrenia novým vizionárom, cez nečakané ohrozenie, až po vytriezvenie zo stádovitosti vďaka použitiu rozumu. Pozor, výskyt (ne)obyčajnej ľudskej hlúposti a jej iracionálnych prejavov môže mať tragické dôsledky! Nájde sa niekto, kto nás zachráni pred záchrancom? Pozor, hlúposť môže zabíjať!

Účinkuje nové skvelé komické duo, ktoré sa stretlo vďaka AND prvýkrát.!Pavol Seriš ako muž z plastelíny (SK/CZ) predvedie sto kúskov s jedným telom & Tomislav Koprivčević ako multi-music-man (HR/SK) zahrá na všetko, čo hrá aj nehrá! Doprajte si kvalitný tréning vašich mozgových závitov aj bránice!

Viac na: http://www.and-theatre.art

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.