TooT Ensemble, Praha (CZ)

KONCERT

Parádna pražská techno-dychovka do tanca

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a dospelých

Kocka sobota 22:00

Toto bude pecka, akú ste ešte nezažili! V sobotu večer sa vytancujete a vyskáčete na acoustic techno brass bande a live EDM, aké by ste nečakali. Inštrumentálna čisto autorská tanečná hudba v podaní deviatich vynikajúcich muzikantov to naplno rozbalí! Jadro kapely tvoria skúsení a v českých vodách dobre známi muzikanti, akordeonista a saxofonista David Lomič (Tygroo, Nerez&Lucia) a multiinštrumentalista Robert Fischmann (Neřež, Bran), ktorí sa v dobe pandémie spoločne rozhodli pre tento veľkolepý projekt. Vaša najlepšia voľba sobotnej noci!

Kapela TooT Ensemble sa inšpiruje rôznymi žánrami elektronickej tanečnej hudby a súčasnou vlnou kapiel hrajúcich EDM naživo ako sú napr. Meute, Moon Hooch či Too Many Zooz. Nedočkáte sa však žiadnych prerábok, pretože tvorí len autorskú hudbu. Svoj zvuk opiera o šesťčlennú dychovú sekciu a nekompromisné bubenícke trio. Zaujme a roztancuje všetkých ľudí každého veku, kultúr a záujmov.

Viac na: http://www.uhomusic.com/TooT-ensemble

 

Foto: Archív TooT ensemble

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.