AND & hostia & Filtr (SK+CZ)

SKETCH UP

4. ročník úspešnej česko-slovenskej súťaže kabaretných skečov plný nových talentov! Moderuje majster skečov, Palo Seriš. Obývačkový pop a garážový rock hrá skvelá vtipná kapela Filtr priamo z Prahy!

Len na AMPLIÓNE!
Program pre mladých a dospelých

Kocka, Kammerhofská 6 sobota 18:30

Súťaž nových kabaretných výstupov jednotlivcov a umeleckých skupín v rôznych žánroch príbuzných kabaretu ako je stand up, slam poetry, divadlo, hudba, pohybové umenie či klaunské čísla je tu opäť! Všetky skeče prepojí jedna téma – spomalenie, resp. zastavenie sa, ktorú podajú zážitkovou a zábavnou formou títo účinkujúci: post-traumatické kabaretné duo Šoganová & Kučerová (SK+CZ), speváčka Lucie Vacovská (CZ) z kapely Filtr prevedie vtipnú autorskú pieseň, Ema Poliaková (SK) vystúpi ako klaunka Truppo, v premiére sa predstaví hudobno-pohybové trio TyMyJan (SK), Barbora Šimová (SK) ponúkne hudobnú klauniádu. Svojrázny humor a pohybové skeče predvedie moderátor Palo Seriš, jedinečnú atmosféru vytvorí pražská recesistická kapela Filtr. Nebude chýbať ani medzinárodná porota. Víťaz získa okrem ceny AMPLION ARGENTUM aj opciu na uvedenie svojho samostatného kabaretného programu na 8. ročníku Festivalu AMPLIÓN 2023. Nenechajte si tento jedinečný program ujsť.

Viac na: https://www.amplion.eu

 

Foto: Michal Svítok / Kristína Mayerová

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.