AND & hostia & Mojše Band (SK+CZ)

SKETCH UP

3. ročník česko-slovenskej súťaže kabaretných skečov plný nových talentov! Moderátor Ľubor Foltán vás prevedie Jogou smiechu. Hrá klezmer kapela Mojše Band.

Len na AMPLIÓNE!

Kocka, Kammerhofská 6 sobota 19:00

Súťaž nových kabaretných výstupov jednotlivcov a umeleckých skupín v rôznych žánroch príbuzných kabaretu ako je stand up, slam poetry, divadlo, hudba, pohybové umenie či klaunské čísla, pokračuje! Všetky skeče prepojí jedna téma – dôvera vs. nedôvera, ktoré podajú zážitkovou a zábavnou formou títo účinkujúci: šarmantný herec a mím Anton Eliáš (CZ), herecko-hudobné duo študentov VŠMU Martin Toman & Tadeáš Bolo (SK), hudobný standapista s gitarou, Tomáš Šrámek (SK), energickí herci a tanečníci Cirkevného konzervatória v Bratislave (SK), miestny hudobník a spevák Jaro Koleda či mladá rómska talentovaná speváčka Sarah. Programom sprevádza Ľubor Foltán a jeho Smiechohry, ktoré zažijete na vlastnej lícnej jamke. Jedinečnú atmosféru vytvorí aj židovská kapela Mojše Band. Nebude chýbať ani exkluzívna porota: Lumír Mati, Martina Garassyová a Zuzana Liptáková! Víťaz získa okrem ceny AMPLION ARGENTUM aj opciu na uvedenie svojho samostatného kabaretného programu na 7. ročníku Festivalu AMPLIÓN 2022. Nenechajte si tento jedinečný program ujsť!

Viac na: http://www.amplion.eu

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.