Lorenzo Galli, Cuneo (IT)

POOM-CHA

Pochôdzkový kabaretný pouličník GALiRó ako eccentric one-clown-band

Program pre všetkých

Námestie sv. Trojice piatok 16:30

Trotuár Cafe piatok 18:30

Námestie sv. Trojice sobota 10:30

Trotuár Cafe sobota 13:15

Námestie sv. Trojice sobota 15:15

POOM-CHA to je živá interaktívna hudobná komédia. POOM-CHA je aj pochôdzková zábavná pouličná hra hudobníka s divákmi. a POOM-CHA je tiež energická hudobná hra, zábavná, očarujúca, šíriaca dobrú náladu všade naokolo. Podarilo sa jej to už vo vyše 30 krajinách sveta. Spomaľte a dobite sa energiou nespútaných rytmov na ulici aj vy!

Lorenzo Gianmario Galli je profesionálny pouličný a pódiový umelec z Turína. Študoval fyzické divadlo metódou Lecoq. Svoj osobitý expresívny jazyk naplno využíva vo svojich pouličných performance. Spolupracuje s viacerými medzinárodnými súbormi pouličného, estrádneho aj bábkového divadla.

Viac na: https://www.lorenzogianmariogalli.com

 

Foto: Archív Lorenza Galli

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.