Paul Morocco, Lanzarote (USA/GB/ES)

OLÉ! Music & Comedy

Bravúrna hudobno-artistická gitarová show

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
TOP PROGRAM pre dospelých

Kultúrne centrum, hlavná sála piatok 19:30

Starý zámok, lapidárium sobota 15:30

Kocka sobota 22:00

Hrajú ako Paco de Lucia, spievajú ako Pavarotti a hýbu sa ako Gipsy Kings! Prichádza veľkolepé trio a ich búrlivo smiešna gitarová groteska. Španielky počas hrania točia, preklápajú či vyhadzujú do vzduchu, hrajú s nimi ping-pong či rozbíjajú vajíčka. Artistická hra v štýle flamenco, pop, swing, blues či klasiky vás podmaní. Pozastavte sa a nechajte sa očariť hudobným majstrovstvom a zábavnou vizuálnou komédiou. Paul, Miguel a Alessandro to na Amplióne roztočia v slovenskej premiére!

Paul Morocco tvorí medzinárodné trio talentovaných a skúsených umelcov, ktorí vystupujú s Olé Comedy po celom svete. Hosťovali aj
v súťaži Česko Slovensko má talent.

Viac na: https://olecomedy.com/

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.