Ludo & Arsène, Gent (BE)

BE FLAT

Cirkusová akrobacia a urban parkour famóznej belgickej dvojice

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
TOP PROGRAM pre mladých a dospelých

Starý zámok sobota 11:00

Starý zámok nedeľa 13:30

Ludo a Arsène majú dôležitú úlohu. Zastaviť návštevníkov festivalu, vytrhnúť ich z každodennosti a získať si ich dôveru. Buďte v strehu! Títo akrobati sa zjavia nebadane a využijú akýkoľvek priestor. Môžu sa objaviť na strome, prekvapiť vás na stene či vykuknúť z kanála alebo banskej šachty. Lozia, preskakujú alebo sa všelikde zavesia. Pokojne aj dolu hlavou! Vrcholom bude veľkolepé číslo so špeciálnym rebríkom pod heslom: „Všetko je možné!“ Vyskúšajte ľahkosť bytia naplno!

Ludo & Arsène to je Thomas Decaesstecker (1989) a Mehdi Delanoeije (1986). Obaja sú profesionálni akrobati. Spája ich vášeň pre pohyb a hudbu, ktorú naplno prejavujú v parkúr show BE FLAT.

Viac na: https://www.be-flat.be/

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.