CreDance company & Maca a Kapela roka, Bratislava (SK)

Lepetit MALÝ PRINC
Headliner Festivalu

Povzbudivý tanečno-artistický zážitok so živou kapelou, ktorý robí svet krajším. V hlavnej úlohe David Hartl!

Nominácia na Amplion Argentum
TOP program pre všetkých

Kultúrne centrum sobota 16:00

Zastavte sa a zažite úžasné tanečno-pohybové divadlo. Krásna živá hudba, podmanivý vizuál aj unikátne výkony 15 tanečných artistov pre všetkých od 5 do 105 rokov. Svet dospelých často pripomína obrovskú fabriku, v ktorej sa všetci za niečím ženú, plnia normy, kvóty, vynakladajú obrovské úsilie na nepodstatné veci, nemajú čas naozaj žiť. Určite ste už aj vy stretli samozvaných kráľov, vystresovaných biznismenov či do seba zahľadených márnivcov. Tí svojho malého princa zastrčili do najvzdialenejšieho kúta svojej duše a zahádzali falošnými hodnotami. a my všetci, ktorí sme sa vďaka nemu nestali úplne dospelými, máme dôležitú úlohu urobiť tento svet krajším a veselším miestom. Tak sa zastavte a oživte v sebe Malého princa aj vy!

CreDance je voľné zoskupenie profesionálnych tanečníkov a performerov, ktorej tvorivým motorom a režijno-choreografickým lídrom je Laco Cmorej. Nesmierne šikovný tanečník, choreograf a režisér. Za réžiu diela LEPETIT MALÝ PRINC bol nominovaný na Cenu Nadácie Tatra banky za umenie 2021 v kategórii divadlo. Súčasťou inscenácie je aj Maca a Kapela roka, ktorej líderkou je slovenská hudobníčka a herečka Marcela „Maca“ Cmorejová, známa zo skupiny Sto Múch či z pôsobenia v Radošinskom naivnom divadle. V Malom princovi kapela účinkuje v zložení: Maca (akordeón, saxofón, spev) Stanislav Kociov (bicie), Stanislav Palúch / Barbora Botošová (husle), Martin Šenc (klávesy, spev) a Martin Žiak (basová gitara).
Parádny zážitok!

Viac na: https://www.lepetit-malyprinc.sk

 

Foto: Mako Hindy

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.