Ján Markoš, Bratislava (SK)

SILA ROZUMU v bláznivej dobe

Majstrovská prednáška o kritickom myslení ako životnom štýle s interaktívnym kvízom od šachového veľmajstra

Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a dospelých
sobota 15:00 Art Cafe, povala

Kúpiť vstupenky

Ján Markoš je lektor kritického myslenia a autor jednej z najlepších kníh minulého roka na Slovensku Sila rozumu v bláznivej dobe . Ide o prvý manuál kritického myslenia s výbornými praktickými príkladmi zo slovenského prostredia. Súčasne je aj šachovým veľmajstrom. Pútavo, trefne a s humorom vás zasvätí do tajomstiev, ktoré spísal pod heslami My, digitálni narkomani, Hekeri mozgov, Človek človeku vlkom a mnohé ďalšie. Dozviete sa praktické stratégie, ako chrániť slobodu v 21. storočí. S touto prednáškou a kvízom dáte všetkým konšpirátorom šach-mat!

Viac na: http://medziknihami.dennikn.sk/clanky/jan-markos-sila-rozumu-v-blaznivej-dobe

Vstupenky na predstavenie SILA ROZUMU v bláznivej dobe

sobota 15:00

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.