Geisslers Hoffcomoedianten,
Praha (CZ)

RAUT

Štýlový nový kabaret La Fontaine alebo večierok veľkých zvierat

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a dospelých

Kocka, Kammerhofská 6 piatok 21:00

Ladies and gentlemen! We show for you - and for me - we show you de La Fontaine show! Prijmite pozvanie na večierok do vybranej spoločnosti zajaca, vlka, jeleňa a Lafontány. Zažijete medzinárodný bábkový kabaret na motívy francúzskeho bájkara Jeana de La Fontaine so zvieracími maskami, predmetovými bábkami, žemľami, chlebom, drinkami aj živou balkánskou hudbou. Kto je koho pán a kto koho skrotí? Človek zviera alebo zviera človeka? A je človek človekom? Doprajte si svieži RAUT v réžii jedného z najosobitejších a najvýraznejších bábkarov súčasného divadla Matiju Solce, ktorého hra KAR v roku 2019 získala na Amplióne cenu Amplion Argentum za nový kabaret! Pre všetkých od 15 rokov.

Geisslers Hofcomoedianten je český nezávislý divadelný súbor, ktorý vznikol v roku 2002 v Kukse a pôsobí v pražskej VILE Štvanica. Vo svojej tvorbe prepája staré tradície so živým, súčasným divadlom.
K barokovej inšpirácii pristupujú slobodne, miešajú pôvodné s novým, vzletné s prízemným: činohru, spevohru, bábkohru aj tanec – tak, aby to divákov bavilo.

Viac na: https://geisslers.cz/

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.