Filtr, Praha (CZ)

AFTER KONCERT

Obývačkový pop a garážový rock skvelej recesistickej pražskej kapely

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a dospelých

Art Cafe piatok 22:30

Trotuár Cafe sobota 10:00

Art Cafe sobota 16:30

Veselé, rozvodové i veselé rozvodové piesne pre celú (i neúplnú) rodinu. Takto sa predstavuje originálna veselá skupina Filtr. Vznikla v roku 2001 ako autorské duo Notovný & Votava, postupne sa rozrástli o hostí. Aktuálne hrajú v stálej štvorici s nestálymi hosťami. Ich hudba je napínavá, dramatická a skoro vždy vtipná – pretože živá hra je nevyspytateľná. Filtr to je Petr Jediný Novotný / texty a spev, Filip Votava / hudba, gitara a spev, Honza Hodek / basa, Lucie Vacovská / spev. Čaká vás výnimočný hudobný filter tej najlepšej muziky!

Viac na: https://www.filtruj.cz

 

Foto: Shoe Bean

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.