Mikropodium Family Puppet Theatre,
Tiszaalpár (HU)

STOP

Svetovo unikátne bábkové divadlo pre najmenších

Program pre rodiny s deťmi

Kaviareň Gavalier piatok 16:30

Kaviareň Gavalier sobota 10:30

Uvidíte niečo špeciálne a magické. Mikrobábky na mikropódiu. Precízny tanec drobnej a krehkej baletky, čarovná hra šaša-harmonikára, neuveriteľný pohyb rybky či psíka. Magický svet fantázie ožije priamo pred vašimi očami. Unikátna bábkarská technika maďarského umelca očarí deti i dospelých. Všetci pocítia radosť zo zázraku. Bude to wau!

András Lénárt a jeho Mikropódium jedinečných bábok precestovalo za 30 rokov celý svet a získalo množstvo významných ocenení.

Viac na: http://www.mikropodium.com

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.