El Goma, Kolín (ARG/DE)

THE ATARI SHOW

Špičková pouličná komédia svetového improvizátora plná filmových a vizuálnych trikov

Slovenská premiéra
Nominácia na Amplion Argentum
Program pre mladých a rodiny s deťmi
sobota 11:00 Záhrada Skautského domu
sobota 16:00 Starý zámok

Kúpiť vstupenky

Akrobacia, tanec, triky a veľa nečakanej smiešnej improvizácie. To sú tajomstvá pouličného umenia El Gomu, ktoré predvádza v originálnom vycibrenom štýle po celom svete. Bežné situácie premieňa na neuveriteľnú a prekvapivú zábavnú komédiu. Vo svojej show využíva princíp hracej konzoly Atari, v ktorej joistikom ovláda rôzne zvuky, púšťa známe filmy či ukazuje karikatúry, do ktorých citlivo zapája publikum. To reaguje hurónskym smiechom a spontánnym potleskom. Stretnutie s ním vás nielen osvieži, ale aj ozdraví, veď smiech je liek! Doprajte si tento zázrak pre celú rodinu.

El Goma, vlastným menom Juan Manuel Gomez, je pôvodom z Argentíny, ale už 10 rokov žije v Nemecku. Začínal na uliciach Buenos Aires a dnes má už za sebou vystúpenia v 35 krajinách na 4 kontinentoch, pretože jeho pouličné kúsky sú skutočným umením. Na Slovensku vystúpi v premiére, lebo 5 rokov má Amplión len raz!

Viac na: http://www.theatarishow.com

Vstupenky na predstavenie THE ATARI SHOW

sobota 11:00

sobota 16:00

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.