Cirkus Problem, Praha (CZ)

KONCERT

Koncert nespútanej klezmer, balkan a word music kapely do tanca pre všetkých

Program pre mladých a rodiny s deťmi
sobota 21:30 Kocka, Kammerhofská 6

Kúpiť vstupenky

Máte problém sa kvalitne zabaviť? Chcete si aj poriadne zatancovať? Hľadáte dávku hudobnej energie podľa vášho gusta? Žiaden problém, a ak, tak len Cirkus Problem! Dobite si baterky koncertom parádnej českej kapely v originálnom umeleckom vizuále. Akordeón, klarinet, trombón, husle, basová gitara a bicie vyrobia parádny hudobný cirkus. Veď skupina ohuruje publikum na mnohých zahraničných festivaloch a pýši sa aj úspešným vystúpením v Česko Slovensko má talent 2016.

Kapela Cirkus Problem vznikla v roku 2012 a jej frontmanom je zakladajúci člen Jirka Čevela (spev a akordeón). Doteraz vydala 4 albumy a natočila 3 videoklipy. Tešíme sa na ich energické hudobno-herecké vystúpenie, lebo koncerty na Amplióne sú vždy povestné.

Viac na: http://www.circusproblem.com

Vstupenky na predstavenie KONCERT

sobota 21:30

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.