5 a pes, Praha (CZ)

KOMÁR VELBLOUDEM

Hudobno-dramatický koncert víťaza súťaže SKETCH UP

Program pre mladých a dospelých

Art Cafe, povala štvrtok 19:00

A je to tu, plníme sľuby! Rok sa s rokom stretol a z krátkeho víťazného skeču pražskej kapely Ponorka vzniklo celovečerné vystúpenie. Kapela sa za rok stihla premenovať a rozšíriť, takže ju zažijete vo vylepšenom zložení a s novým repertoárom pod názvom 5 a pes. Autorské piesne v štýle poetického folku s nadhľadom reflektujú radosti i strasti všedných aj nevšedných dní. A robiť z komára velblouda býva zábava!

5 a pes to je Alžběta Bláhová – viola, spev, Maria Nona Mlejnská – husle, spev, Jakub Mlejnský – gitara, spev, Bartoloměj Bláha – kontrabas, Johana Pastorová – perkusie. Tešte sa, haf!

 

Majiteľ vstupenky berie na vedomie, že na Festivale AMPLIÓN alebo v priamej súvislosti s ním môžu organizátorom poverené tretie osoby zhotovovať rôzne formy záznamu (obrazové snímky, obrazové a zvukové záznamy) napr. na propagačné a umelecké účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo.

Majiteľ vstupenky sa zaväzuje dodržiavať pokyny organizátora a aktuálne hygienické opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s pandémiou koronavírusu a ochorením Covid-19 zverejnené na www.korona.gov.sk.

Pre návštevu platených podujatí Festivalu AMPLIÓN 2021 platí kategória OTP, pre návštevu neplatených podujatí platí kategória Základ.